Copyright 2019 - Custom text here

Żukowo. Rusza III sezon piłkarskiej Regioligi

19 czerwca br. na obiektach piłkarskich w Żukowie odbędzie się inauguracja III edycji Regioligi – turniejów piłki nożnej dla dzieci i młodzieży.

 

Ze względu na wielkie emocje piłkarskie związane z EURO 2016 oraz występem na nich Reprezentacji Polski żukowskie zmagania młodych adeptów futbolu zapowiadają się bardzo interesująco.

 

Organizatorzy przygotowali specjalnie na ta okazję przepiękne odlewane medale dla wszystkich uczestników oraz wiele innych atrakcji. Turniej dla wszystkich chętnych zespołów odbędzie się na 4 boiskach.

Spotkania prowadzić będą Sędziowie Pomorskiego Związku Piłki Nożnej.

 

Jan Górski – dyrektor Regioligi liczy na fascynujące pełne emocji mecze, które rozegrane będą w bardzo dobrych warunkach oraz przyjaznej atmosferze. Oczywiście nie może zabraknąć cudownych „bramek” i piłkarskich akcji.

Zgłoszenia w formie pisemnej na druku organizatora przyjmowane będą w nieprzekraczalnym terminie do 15 czerwca br. i należy kierować je na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Organizatorem Ligi jest Kaszubskie Stowarzyszenie Kultury Fizycznej z Żukowa. Kierownikiem Ligi jest Arkadiusz Paździora, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 698870575. Oficjalna strona www.RegioLiga.pl
Regioliga składa się z 8 niezależnych turniejów rozgrywanych zgodnie z grafikiem, na terenie 3 powiatów: gdańskiego, kartuskiego i wejherowskiego.

Liga przeprowadzona będzie w 4 kategoriach wiekowych: 2002-03, 2004-05, 2006-07, 2008-09.

f t g m